FikirceHayat
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FikirceHayat

Türkiyenin Fikri ve Hayatı

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Şenol Güneş: Güzel bir sonuç

YazarMesaj
Java43
Admin
Admin
Java43

Şenol Güneş: Güzel bir sonuç Empty
MesajKonu: Şenol Güneş: Güzel bir sonuç   Şenol Güneş: Güzel bir sonuç Icon_minitimePaz Ara. 06, 2009 8:17 pm

Şenol Güneş: Güzel bir sonuç 19328
Yeni Teknik Direktörümüz Güneş "Çok defa çıktığım bu saha da bugün duygu karışıklığı yaşadım'' dedi.

Şenol Güneş maç sonu yaptığı açıklamada "Gelişim ve sahaya çıkışım arasındaki süre 6 gün. İnsanların 3 yıl sonraki duygularını görmek lazımdı. Takımın durumunu görmek lazımdı. Çok defa çıktığım bu sahada bir duygu karışıklığı oldu bende. Futbolcular iyi niyetli, ellerinden geleni yaptılar. Tabi ki eksiklerimiz var. Sabır lafını kullanmak istemiyorum kullanınca yanlış anlaşılıyor. Taraftarın beklentilerini biliyorum. Başı dik bir Trabzonspor olmalı. Takım içerisinde sorunlar var, bunları ortadan kaldırmalıyız. Futbolcuların ne sorunları varsa çözmeliyiz. Şikayetçi değil sorun çözücü olmalıyız. Bu karşılaşma bizim için önemliydi ve kazandık 3-0 sonuç güzel bir sonuç. Bu maçı kazanarak olağanüstü bir şey yapmadık. Bu günkü futbolu ve sonucu önemsiyorum fakat bu bizim için yeterli değil. Türkiye'nin iyi bir Trabzonspor'a Trabzonspor'un da birlik beraberlik ve başarıya ihtiyacı var. Kafalardaki problemleri ve sorunları çözeceğiz" dedi.
Fatih Tekke'nin türbinlerde maçı izlendiğinin hatırlatılması üzerine Güneş "Umarım sahaya iner burada bizimle beraber olur, biz de bekliyoruz onu" şeklinde konuştu.
Alanzinho: Çok mutluyum

Ankaragücü maçındaki etkili performansıyla dikkatleri üzerine çeken Alanzinho, maçın ardından açıklamalar yaptı..
"Yaklaşık 11-12 hafta ilk 11'de başlayamadım. Gerçekten sabırsızlanıyordum. Geçen hafta bu şansı yakalamıştım ve iyi bir başlangıç yapmıştım. Bugün de aynı şekilde performansıma artılar koyarak devam ettim. Çok mutluyum. Flamego maçı herkesin uzun zamandır beklediği bir maç. Flamengo çok büyük bir takım. Ben de kesinlikle bu maçı izleyeceğim"

Serkan Balcı: En rahat galibiyetimizi aldık

Oyuncumuz Serkan Balcı, Ankaragücü maçının ardından "Bu sezon aldığımız en rahat galibiyetti" dedi!
Serkan Balcı maçtan sonra şunları söyledi:
"Öncelikle hocamıza başarılar diliyorum ve galibiyeti hediye ediyoruz. Gol poziyonlarına girdik attığımız oldu atamadığımız oldu. Bugün farklı galibiyet aldık. İlk defa rahat bir bir maç kazandık. Bizi izleyemeye gelen taraftarımıza ve evinden bizi izleyen herkese teşekkür ediyoruz. Biz kazandığımız sürece çok güzel şeyler olcak"
http://fikircehayat.eniyiforum.net

Şenol Güneş: Güzel bir sonuç
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Adana Güneş Enerjisi
» PAYLAŞIMLARIM GÜZEL Mİ?
» Güzel Sözler