FikirceHayat
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FikirceHayat

Türkiyenin Fikri ve Hayatı

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Cadsay ile SAP2000 Eğitimleri

YazarMesaj
ergotek0110

ergotek0110

Cadsay ile SAP2000 Eğitimleri Empty
MesajKonu: Cadsay ile SAP2000 Eğitimleri   Cadsay ile SAP2000 Eğitimleri Icon_minitimePaz Kas. 08, 2015 5:56 pm

Cadsay  , uzun yılların saha deneyimi ile mühendislik, inşaat, makine, mimarlık ve teknik çizim dersleri, danışmanlık ve proje hizmetleri veren profesyonel bir kuruluş.

Cadsay   yıllardan beri, mimarlık, inşaat, mühendislik, otomotiv, ulaştırma, iletişim, üretim ve eğitim üst sırada olmak üzere birçok  dalda çalışan kamu kurumları, özel şirketler ve bireysel kişilere yönelik eğitim, danışmanlık ve proje hizmetleri vermeye devam etmektedir.

SAP2000 Nedir?

SAP2000, inşaat ve mekanik alanlarında iş yapan statik ve dinamikçilerin; çok çeşitli malzeme skalasında icra edilecek mimarinin, stabil veya hareketli çok türlü yükler altında ki davranışını kusursuz bir biçimde hesaplayabilecekleri çok büyük bir programdır.

İnşaat ve Mekanik bölümlerinde statik ve dinamik üzerine projeler üretecek mühendis ve tekniker kadroların bilhassa tercih ettikleri veya eleman tercihlerinde zirvede yer alınmalarını sağlayan bir program olan SAP2000 programı statik ve dinamik bilginize ışık tutacak ve projelerinizi kusursuz şekilde yapmanızı sağlayacaktır.

SAP2000 Öğrenmek İstiyorum

SAP2000 Öğrenmek, bu önemli programı her komutuna hakim ve doğru düşünceler icra etmenize yardımda bulunacaktır. SAP2000 Eğitimleri, programına öğrenme isteği olan herkes üye olabilir.

SAP2000 Öğrenme gayesi, SAP2000 ile ilgili olarak; en basitten en ağır başlıklara kadar ayrıntılı biçimde alıştırmalarla ele alıp kullanıcılara göstermektir.

SAP2000 Öğrenme, statik ve dinamik bilgilerinizi katlamanızı sağlayacaktır.

SAP2000 Eğitimleriile olmaz denilen projelerinizi statik-dinamik açıdan olur diyebilmeniz de size ışık tutacaktır.

Cadsay ile SAP2000 Eğitimleri
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Cadsay ile 3Ds Max Eğitimleri
» Cadsay ile MATLAB Dersi
» PİC PROGRAMLAMA EĞİTİMLERİ
» Veri Akademi ile JavaScript Eğitimleri
» Diksiyon Akademi ile Diksiyon Eğitimleri