FikirceHayat
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FikirceHayat

Türkiyenin Fikri ve Hayatı

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Cadsay ile 3Ds Max Eğitimleri

YazarMesaj
ergotek0110

ergotek0110

Cadsay ile 3Ds Max Eğitimleri Empty
MesajKonu: Cadsay ile 3Ds Max Eğitimleri   Cadsay ile 3Ds Max Eğitimleri Icon_minitimeSalı Kas. 17, 2015 5:54 pm

Cadsay  , uzun yılların sektör tecrübesi ile mühendislik, inşaat, makine, mimarlık ve teknik çizim kursları, danışmanlık ve proje hizmetleri veren profesyonel bir kurumdur.

Cadsay   senelerden beri, mimarlık, inşaat, mühendislik, otomotiv, ulaştırma, iletişim, üretim ve eğitim üst sırada olmak üzere çoğu  iş alanında çalışan kamu kurumları, özel şirketler ve bireysel kişilere yönelik eğitim, danışmanlık ve proje hizmetleri sunmaya devam etmektedir.

3ds Max Öğren
3D Studio Max , Autodesk elinden yapılan bir 3 boyutlu modelleme, görselleştirme ve animasyon programıdır. Gelişmiş eklenti desteği ve sade kullanımı ile 3DS Max, 3B modelleme programları arasında en çok kullanılan uygulamalardan biridir. Gelişmiş karakter modelleme özellikleri ile oyun geliştiricilerinin gözdesi haline gelmiştir.
3ds Max, film özel efektleri, mimari sunumlar ve endüstriyel tasarım sunumları gibi dallarda da sıkça kullanılmaktadır.
3DS Max Dersleri oldukça fazla temel nesneyi yapma olanağı sunar. Eğitim bittiğinde; mimari projeler için de duvar, kapı, pencere ve merdiven gibi bileşenleri ölçülerini kolayca değiştirerek projeye ilave edebilirsiniz.

Reklamcılar, mimarlar ve mühendisler bu eğitime katılarak, uzmanlık bölümlerini pekiştirebilirler.

3DS Max Dersleri  ile reklam, grafik, mimarlık, inşaat ve diğer grafik alanlarında nesneleri 3 boyutlu olarak modelleme, doku atama, ışıklarla aydınlatma, animasyon yapma yetenekleri kazanırsınız. Bu sayede 3D foto gerçekçi sunumlar hazırlayabilirsiniz.

Cadsay ile 3Ds Max Eğitimleri
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Cadsay ile SAP2000 Eğitimleri
» Cadsay ile MATLAB Dersi
» PİC PROGRAMLAMA EĞİTİMLERİ
» Veri Akademi ile JavaScript Eğitimleri
» Diksiyon Akademi ile Diksiyon Eğitimleri