FikirceHayat
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FikirceHayat

Türkiyenin Fikri ve Hayatı

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Node.Js Eğitimi

YazarMesaj
ergotek0110

ergotek0110

Node.Js Eğitimi Empty
MesajKonu: Node.Js Eğitimi   Node.Js Eğitimi Icon_minitimePaz Kas. 08, 2015 12:44 pm

Veri Akademi
bünyesindeki eğitmen, danışman veya yazılım geliştirici olarak çalışmakta olan personelimiz; en yeni bilgi birikimi ile donanmış, ileri seviye alan bilgisine sahip bilgi teknolojileri profesyonellerinden oluşmaktadır.

Takımımız; samimi, ihtiyaçlarınıza özel çözümler üreten, profesyonellikten ödün vermeyen ve ekip çalışmasına dikkat veren bir profile sahiptir.
Düşük riskli ve sonuç odaklı çalışan takımımız ile eğitim, danışmanlık ve proje ihtiyaçlarınızda yanınızda bulunmaktayız.

Node.Js Nedir?

NodeJS, Chrome web tarayıcısının da üstünde çalıştığı gibi, V8 javascript motoru üzerinde çalışan, event-driven, nonblocking I/O modeli kullanan, ölçeklenebilir uygulamalar tasarlamak için dizayn edilmiş bir platformdur. Açık kaynak bir proje olan NodeJS 2009 yılında geliştirilmeye başlanmış olup Joyent şirketinin kayıtlı bir markasıdır.

Node.Js Ders

Node.js Eğitim: Node.js, kolay komut satırı programları veya eşit basitlikte karışık web uygulamaları geliştirilmesi destekleyen açık bir ortamdır. Node.js çok hızlı bir şekilde geliştirilen; olay güdümlü (event-driven) sunucu taraflı (server-side) ve asenkron geliştirme ortamıdır.
Node.js, en kompleks işlevleri bile birkaç kod satırı içinde çözebilmeye yardım eden bir açık kaynakprojesidir.
Node.js Eğitimi ile katılımcılar, JavaScript kullanarak olay güdümlü, gerçek zamanlı ve ölçümlenebilir networking uygulamaları oluşturulabilen bir platform olan Node.js’yi kavrarlar.

Node.Js Ders
sonunda katılımcılar; Node.js ile networking ve web tabanlı uygulamaları diğer programlama lisanlarında daha üstün ve etkili bir şekilde oluşturmasını öğrenirler.

Node.Js Eğitimi
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
»  Animasyon Akademi ile Photoshop Eğitimi
» Diksiyon Akademi ile Diksiyon Eğitimi